Kaliteli Alıcı Takviyesi İçin Kolaybet tv

Temsilcilerle temas kurmak için bir hayli yolu olduğu gibi Kolaybet tv alıcı hizmetleri gerçekten çok iyiydi. İlk olarak, acil asistan için bir telefon numarası vardır. Ancak, bu bir fiyatsız telefon numarası değildir. Bunu söyledikten sonra, acil takviye almanın başka bir yolu da canlı sohbettir.

Azıcık daha beklemek mahzuru yoksa, e-posta ile yazabilirsiniz. 24 saat içinde cevap almanız gerektiğini belirtir; ancak, daha süratli olduğunu gördük, genellikle bir veya iki saat içinde cevap aldık. Ayrıca 08.00 – 00.00 saatleri arasında casuslar ile canlı bir sohbet var, 24 saat değil ama yeniden de oldukça iyi. Personeller, çok verimli ve profesyonel.

Sitenin SSS alanına bakarken, teknik meseleler olduğu için siteye ulaşmakta mesele yaşadık. Bu sebeple, sitenin bu alanının bereketliliği hakkında yorum yapamayız.

Sosyal Mesullük

Kolaybet tv, aynı zamanda Mesul Kumar fikrini zorlayan bir casinodur. Sitenin sayfalarında GambleAware reklamını yapan banner’lar var. Ayrıca sitenin altbilgisinde BeGambleAware, GamStop ve GamCare logoları vardır. Bunun yanı gizeme, limitleri ayarlamak, zaman hakimiyetleri ve kendiliğindene hariç yakalama dahil olmak üzere kendi bahsinizi hakimiyet edebilirsiniz.